Outdoor Cooking

Конзумирање и подготвување на вашата омилена паста на отворено заедно со куварите на Јавна Соба.
Врвна паста, свеж зеленчук, свежи зачини, месо, пармезан, сосеви… преку 100 можности за одлични рецепти.
Поканете ги вашите пријатели, колеги, блиски… Изненадете ги со порција врвна паста во чие приготвување можете и вие да учествувате. Затоа што сите сакаме добра паста и добра забава !

Резервации на : 078/250-554

Facebook event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк