We. Love. Cocktails

Време е да се вратиме и да го загрееме подиумот, само внимателно бидејќи времето е доволно топло, па за да избегнеме непредвидливи ситуации се ладиме со нашите коктели кои остануваат на промоција цело лето по цена од 100 ден.
На 18ти август премиерно ни гостува Dj Flooder кој е доволно искусен да ве испоти со неговите добро познати сетови.

Резервации на : 078/250-554

Facebook event

Share Button
dare

dare

Уредник на муабет.мк