Неделна Винил програма

Неделава се одлучивме да бидат следниве активности: – четврток Музика за раскинување – петок Узун брадерс винил сет – сабота

Share Button
Повеќе

„Никој никогаш не ме праша“

„Никој никогаш не ме праша“ – Прва изведба

Share Button
Повеќе

1ви Април во Јавна Соба: Shake The Room!

Маски, креативност, зезање, награди,

Share Button
Повеќе

„Ние сме најдобри“ – средношколска забава на Плоштад

„Скопски летен ритам“ во полн ек ги исполни очекувањата на публиката, посетителите и граѓаните на нашиот Град. Со завршетокот на

Share Button
Повеќе

ЗАБАВА НА MUABET.MK ВО КАФЕ-КНИЖАРНИЦА ВЕШТИЦА

Денес со почеток во 20.00 часот во кафе-книжарница ВЕШТИЦА  решивме да направиме забава на која ги покануваме сите наши пријатели

Share Button
Повеќе