МУАБЕТИМЕ СО ВИКТОРИЈА ДУКОВА-МЛАДА, ТАЛЕНТИРАНА, АМБИЦИОЗНА…

Драги постоечки и потенцијални креативци запознајте ја Викторија Дукова, девојка со смел стил на живеење, млада, талентирана и амбициозна.

Share Button
Повеќе

Павле Камилоски подготвен да го приреди концертот од соништата

Мала Италија патува е настан роден од желбата и љубовта на Павле Камилоски кон музиката и пеењето.

Share Button
Повеќе

Рок забави викендов на Плоштад

Последниот викенд во месецов ќе го проследиме со нови настани на Плоштад „Македонија“ – петок и сабота со почеток во

Share Button
Повеќе

Сите ја почувствувале, но само мал дел знаат колкава е нејзината моќ

Без разлика дали ги обожавате генијалните мелодии на Моцарт, реге звуците на Боб Марли или аренби музиката на Ријана, слушајќи ги

Share Button
Повеќе