Првите импресии на Џош Бролин и Кејт МeкКинон

Џими, Џош Бролин и Кејт МeкКинон избираат послучаен избор некоја позната личност, како Мајк Тајсон и Ким Кардашиан, и пробуваат

Share Button
Повеќе

Квиз со кученца со Трејси Морган

Џими и Трејси Морган учествуваат во познатиот квиз со кученца. Правилата за секој точен одговор се добива кученце, а доколку

Share Button
Повеќе

Трка со скутер санки заедно со Крис Хемсворт

Џими и Крис прават интересна трка околку студијата на NBC,  скутерите се маскирани како санката на Дедо Мраз. Победникот добива

Share Button
Повеќе