СКОПСКИОТ КОНЦЕРТ НА 2 CELLOS СО НОВ ДАТУМ, 19-ти ОКТОМВРИ, ВИП АРЕНА!

ЗАДОЛЖИТЕЛНО МЕНУВАЊЕ НА ДОСЕГА КУПЕНИТЕ БИЛЕТИ ОД ТРИБИНИ, СО НОВИ! Ве информираме дека скопскиот концерт на една од моментално најголемите

Share Button
Повеќе

Ohrid Calling: Armin van Buuren //04 august 2018

Еден од најдобрите и најголеми диџеи на светот на сите времиња, ARMIN VAN BUUREN ќе биде вториот хедлајнер на навистина

Share Button
Повеќе

Skopje Calling: Axwell /\ Ingrosso 21 June 2018

Водечките тандеми на електронската музичка сцена (не само последниве неколку години, туку и денес),

Share Button
Повеќе

Концертна промоција на албумот „Извор“ // 23-26.02, МОБ

ПРОМОТИВНИ КОНЦЕРТИ НА КАРОЛИНА СО НОВИОТ АЛБУМ „ИЗВОР“ ВО ФЕВРУАРИ ВО МОБ!

Share Button
Повеќе

AXWELL & INGROSSO и DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE- ХЕДЛАЈНЕРИ НА SKOPJE CALLING и OHRID CALLING 2018!!!

Водечките тандеми на електронската музичка сцена (не само последниве неколку години, туку и денес),

Share Button
Повеќе

GIPSY KINGS СО НОВОГОДИШЕН GREATEST HITS КОНЦЕРТ ВО СКОПЈЕ!

о задоволство ве информираме дека е познато финалното шоу на Авалон Продукција за историски

Share Button
Повеќе

GIPSY KINGS во Скопје @22.12.2017

Со задоволство ве информираме дека е познато финалното шоу на Авалон Продукција

Share Button
Повеќе

Al Di MEOLA во Скопје @25.11.2017

Огромно задоволство ни е да ви го најавиме следниот проект за оваа година- еден од најголемите светски и најнаградувани гитаристи

Share Button
Повеќе

FUNK SHUI- НОВИ ЕКСКЛУЗИВЦИ НА АВАЛОН ПРОДУКЦИЈА!

Драги пријатели, Со огромно задоволство сакаме да ве информираме дека почнуваме соработка со бендот FUNK SHUI. FUNK SHUI е скопски

Share Button
Повеќе