MASSIVE FESTIVAL Macedonia – Сабота 1 април во С.Ц Борис Трајковски

Lollipop Entertainment Group и SUN Production

Share Button
Повеќе

Tајзи роденденски „части” нова песна- Слушнете ја „Афтер”

Драган Величковски- Тајзи освен што денеска роденденски ги дувна свеќичките на тортата, реши своите фанови да ги почасти со уште

Share Button
Повеќе