Урбана журка – After concert party

Традицијата на саботните урбани журки продолжува! Оваа вечер после концертот во МОБ „БИТЛСИ СО ЏЕЗ ОРКЕСТАРОТ НА ЗЏМ“, одлична забава

Share Button
Повеќе

Нова песна од Горан Наумовски

Поп пејачот Горан Наумовски, познат и како член на групaта „Ар-ен-си бенд” после настапот на овогодинешниот МАКФЕСТ со песната „Журка“,

Share Button
Повеќе