Неделна Винил програма

Неделава се одлучивме да бидат следниве активности: – четврток Музика за раскинување – петок Узун брадерс винил сет – сабота

Share Button
Повеќе

Upwork дружба Скопје 2017

Повелете во Винил на Upwork дружење и споделување искуства.Овој настан не е официјален и фаундиран од Upwork така што одиме

Share Button
Повеќе

String Forces @Vinyl прошетка низ петте албуми

String Forces во петок на 10.02.2017 ќе имаат голем концерт. Оваа среда се договоривме да го испромовираме нивниот концерт и

Share Button
Повеќе